איך להגיש מכרז מנצח

29/11/2017 | יום רביעי 13:19

איך לזכות במכרז? ההבדל בין חברה משגשגת לחברה שפושטת רגל, יכולה להגיע למכרז בודד. כשכל כך הרבה עומד על המאזניים, לא להיות מוכן זו טעות שיכולה לעלות ביוקר.

 

הגשת מכרז היא שלב קריטי לכל חברה המעוניינת לבצע מכרזים. המטרה בכתיבת המכרז היא להראות לוועדה הבוחנת את ההצעות, שאתם החברה שתוכל לבצע את הפרויקט באופן מקצועי ומשתלם יותר כלכלית מכל חברה מתחרה.
התמודדות במכרז עולה הרבה זמן וכסף; רכישת מסמכי המכרז לבד עולה לרוב אלפי שקלים. ההצעה היא האלמנט העיקרי שיכריע אם תזכו להוביל את העסק לשלב הבא.
בהגשת מכרז יש מלכודות רבות, אותיות קטנות, וטעויות שקל לעשות. חוסר ידע וניסיון יובילו לכישלון. גם חברות מנוסות עושות טעויות באופן שבשגרה, העולות להן במכרזים וכסף רב.

אנו בגובו מציעים את שירותנו בליווי לאורך כל הדרך; המצאת המסמכים הנדרשים, הבנת מסמכי המכרז, המלכודות והאותיות הקטנות, איך להוציא את המיטב ממסמכי המכרז, איך לנסח את המכרז, יעוץ משפטי ומה חשוב להוסיף להצעה מעבר לדרישות במסמכי המכרז.
גם אם אתם מגישים את המכרז הראשון שלכם, או אם אתם מנוסים ורוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם, אנחנו כאן בשביל להוביל אתכם קדימה.

לסיום אנו רוצים לשתף אתכם במילים של לקוח מרוצה:

"רציתי לציין תודה מיוחדת עבור הליווי שלך אותנו להגשת מכרז לעירייה במרכז הארץ. הליווי שלך לכל תהליך המכרז היה מקצועי מאוד, משלב איתור המכרז הרלוונטי ועד הגשתו הסופית. שמחתי לראות כי שמת לב והדגשת כל דבר חשוב בנושא המכרז והאותיות הקטנות שלו. זו לא הפעם הראשונה שאנחנו ניגשים למכרזים, אך זו הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים ליווי מקצועי שכזה. הסדר והמקצועיות שלך הביאו לכך שהגשנו הצעה ראויה וזומנו לראיון מקיף מול הגורמים המטפלים בעירייה. 

אשמח לעבוד איתך ועם גובו מכרזים גם בעתיד. 

​בברכה​

שלומי תמיר

מייסד ומנכ"ל שותף בחברת מקסי-סייט פרסום באינטרנט בע"מ"

כתבות נוספות באתר: