שאלות ותשובות

אנחנו ב-GOVO מאמינים שהזדמנויות הופכות לרווחים, במידה ויודעים לאתר אותן בעיתוי הנכון ובמקום הנכון. הימצאותכם באתר מעידה על כך שאתם בדרך הנכונה, ועל מנת לסייע לכל אחד ואחת מכם להפוך הזדמנות לרווח, ריכזנו עבורכם מספר שאלות ותשובות נפוצות אודות המערכת המתקדמת שלנו לאיתור הזדמנויות.

גובו מכרזים- מי אנחנו? ומה עומד לרשותכם באתר?

 • מה זה GOVO מכרזים?

  GOVO מכרזים הינו אתר מכרזים חדש וייחודי מסוגו, המבסס על פעילותו על מערכות מידע מתקדמות. האתר מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לפרסם מכרז, או לחילופין, לכל אחד ואחת מכם המעוניין להציע את שירותיו לאחד ממפרסמי המכרזים באתר.

  לפרסום מכרז לחצו כאן

 • מה הם סוגי המכרזים המתפרסמים באתר?

  אנחנו ב-GOVO מכרזים מפרסמים את כל סוגי המכרזים האפשריים, החל ממכרזים שוטפים של מאות גופים ממשלתיים וציבוריים, לרבות, משרדי ממשלה, עיריות, מועצות מקומיות, מוסדות להשלכה גבוהה, בתי חולים, גופי ביטחון וכדומה, ועד לפרסום מכרזים פרטיים של אלפי גולשים המעוניינים לשכור את שירותיהם של בעלי מקצוע בכל תחום פעילות אפשרי. לצפייה ברשימת הענפים המקצועיים-לחצו כאן

   פרסום מכרז היא פעולה פשוטה העתידה לחסוך למפרסם משאבים רבים – לפרסום מהיר, לחצו כאן

 • מה הערך המוסף המוענק לי כמשתמש באתר המכרזים GOVO?

  אנחנו ב-GOVO מכרזים מעמידים לרשותך מעטפת שירות כוללת המותאמת לסוג העסק אותו אתה מנהל ולאופי המכרזים אותם תרצה לפרסם או בהם תרצה להשתתף. מעטפת השירות שלנו מאפשרת לך לחסוך לא מעט זמן וכסף באיתור מכרזים או בקבלת הצעות למכרז.

  בנוסף, אנו מעמידים לרשות כל אחד ואחת ממשתמשי האתר מגוון רחב של שירותי ייעוץ, הכוונה והדרכה מקצועית בנוגע לאופן ניהול המכרזים או אופן ההשתתפות בהם, ובין יתר השירותים הייחודים העומדים לרשותכם באתר תמצאו: רישום קבלנים, לרבות, הגדלת הסיווג הקבלני, ליווי הליכי מכרז, מילוי טפסי השתתפות במכרז ועוד.

 • מה הן אפשרויות השימוש העומדות לרשותי באתר?

  באתר GOVO מכרזים עומדות לרשותך שתי אפשרויות שימוש עיקריות המבוססות על זירה אינטרנטית המפגישה בין מפרסמי מכרזים לבין משתתפי המכרזים. בצידה האחד של הזירה האינטרנטית שלנו תוכל לפרסם מכרזים מכל סוג ובחינם! ובצידה השני של הזירה, תוכל להיחשף למכרזים השונים המתפרסים באתר בזמן אמת ולקחת בהם חלק פעיל.

  במקביל, עומדים לרשותכם מגוון רחב של כלים מתקדמים וחכמים המאפשרים לכם ליהנות ממגוון עצום של יתרונות פונקציונאליים הן ברמת ניהול המכרז והן ברמת ההשתתפות במכרז. לחצו כאן וצפו במדריך השימוש באתר שיחשוף אתכם למכלול האפשרויות העומדות לרשותכם!

  רוצים לדעת יותר על אפשרויות פרסום מכרזים או השתתפות במכרזים באמצעות אתר GOVO? השאירו פרטי התקשרות ואנו ניצור עימכם קשר מיידי.

 • מה ההבדל בין GOVO לאתרי מכרזים אחרים הקיימים ברשת?

  כאתר מכרזים חדש וייחודי מסוגו, אנחנו באתר המרכזים GOVO מעמידים לרשותכם מגוון יתרונות שלא תמצאו במקום אחר. בין יתר היתרונות הבולטים שלנו תמצאו:

  מערכת מתקדמת החושפת אתכם למקורות מידע בלעדיים אודות מכרזים ציבוריים ופרטיים,

  מערכת מקוונת המתממשקת עם כל הרשויות ומפרסמי המכרזים באופן קבוע ויומיומי,

  מגוון רחב של כלי עזר ייחודיים המסייעים לכם לקדם את ענייניכם בכל מכרז אליו אתם ניגשים, לרבות, מערכת לשליחת מכרזים באמצעות דואר ישראל

  ממשק עבודה ידידותי ונוח לתפעול, המותאם באופן אישי גם למפרסמי מכרזים וגם למשתתפי המכרזים ומנויי האתר

  צוות מקצועי המסייע לכם במגוון תחומים, לרבות, הגדלת סיווג קבלני, סיוע בהגשת מכרזים ועוד. 

   

תנאי שימוש ותשלום באתר

 • האם עומדת לרשותי האפשרות להתנסות באתר בטרם רכישת המנוי?

  באפשרותך להיחשף לכל המידע המורחב אודות כל אחד מהמכרזים המתפרסמים באתר. מידע זה אומנם כולל את כל דרישות המכרז, אך הוא איננו כולל את פרטי המפרסם ופרטי ההתקשרות עימו לצורך הגשת השתתפותך במכרז-אופציה זו שמורה למנויי האתר בלבד.

 • האם השימוש במערכות האתר כרוך בתשלום?

  אנחנו ב-GOVO  מכרזים פיתחנו מודל עסקי המבוסס בחלקו על שירות חינמי ובחלקו על שירות בתשלום סמלי עבור גישה ישירה וללא הגבלה לכל סוגי המכרזים באתר. מפרסמי המכרזים באתר GOVO ראשים לעשות זאת ללא הגבלה ובחינם!

  דמי מנוי סמליים נגבים אך ורק מבעלי מקצוע המעוניינים ליהנות מגישה ישירה וללא הגבלה לכל סוגי המכרזים המופיעים באתר. בעלי מקצוע אלו זכאים למגוון רחב של שירותים פונקציונאליים המוענקים להם על ידינו. שירותים אלו מסייעים לכל אחד ואחת מהם להגדיל את הכנסות העסק אותו הוא מייצג.

  לפרטים אודות מסלולי השירות המוצעים לבעלי מקצוע ולגולשים המעוניינים ליהנות מגישה ישירה לכל סוגי המכרזים המתפרסמים באתר – לחצו כאן.

 • מהי תקופת הזמן של המנוי?

  המנוי באתר המכרזים GOVO הינו לשנה, והוא מתבטל באופן אוטומאטי במידה והוא איננו חודש על ידי בעלי המנוי. יחד עם זאת, לאור השירותים המוצעים על ידינו ועל סמך ניסיון העבר, מרבית מנוי האתר יוצרים עימנו קשר לקראת תום מועד המנוי ומבקשים לחדשו.

  לרכישת מנוי לחץ כאן

 • האם כמחזיק מנוי באתר אני רשאי להשתתף בכל מכרז?

  השתתפותך במכרזים השונים המופיעים באתר מותנית בהתאמתך המקצועית לדרישות וצרכי המכרז. מכיוון שבאתר GOVO מכרזים מפרסמים כל סוגי המכרזים האפשריים, לרבות, מכרזים ממשלתיים ומרכזים של משרד הביטחון, ישנם מקרים בהם דרישות המכרז כוללות סיווג קבלני או כל סיווג אחר.

  יחד עם זאת אנו מעמידים לרשותך שירות באמצעותו תוכלו להרחיב את הסיווג הקבלני שלך. בנוסף, עומדת לרשותך מערכת "סוכן חכם" המאפשרת לך ליהנות מהתאמה מלאה של כל המכרזים בהם תוכל לקחת חלק פעיל, ובמידת הצורך, אנו נסייע לכם להגדיל את הסיווג, או לחילופין, להירשם כקבלן רישום לצורך ההשתתפות במרכז.

 • האם ניתן לבטל את המנוי במהלך תקופת היותו בתוקף?

  תקופת המנוי באתר המכרזים GOVO הינה לשנה, והוא מתבטל באופן אוטומטי במידה והוא איננו מחודש על ידי בעלי המנוי. אנו באתר GOVO לא מאפשרים את ביטולו של המנוי במהלך התקופה, וזאת מכיוון שכל נושא ההשתתפות במכרזים הינו הליך מתמשך המחייב אתכם לשהות באתר כבעלי מנוי לאורך כל התקופה. בסופו של עניין, ההצלחה שלכם היא האינטרס העסקי שלנו!

כיצד מגישים מכרז ודרך ההתנהלות באתר

 • כיצד אני מגיש מכרז?

  אנחנו באתר המכרזים GOVO עשינו הכול על מנת לפשט בעבורך את הליך ההשתתפות בכל אחד מהמכרזים המתפרסמים באתר. לרשותך, מדריך מפורט באמצעותו תוכל למצוא את המענה המושלם לשאלתך. לצפייה ב להדרכה בהגשת מכרז

 • פרסמתי מכרז באתר, ומה עכשיו?

  החל מרגע פרסום המכרז באתר יחשפו למודעת המכרז שלך אלפי בעלי מקצוע רלוונטיים. אנחנו ב-GOVO  מכרזים מתחייבים בפני כל מפרסם מכרז לקבל במינימום 5 הצעות שונות מבעלי מקצוע רלוונטיים. הבטחה זו היא חלק מהמוטו העסקי המלווה את פעילותנו, והיא מאפשרת לכל אחד ואחת ממפרסמי המכרזים באתר GOVO, ליהנות מהליך ניהול מכרז באופן היעיל, המהיר והמקצועי ביותר ברשת.

  לפרטים נוספים אודות אופן הניהול והפרסום של המרכזים באתר GOVO, השאירו פרטי התקשרות ואנו ניצור עמכם קשר מיידי.

 • איך אני יודע אם זכיתי במכרז?

  במידה והשתתפת במכרז מקוון הנערך על ידי מפרסם מכרז פרטי , הודעה על זכייתך במכרז תשלח לתיבת הדוא"ל הפרטית שלך

  במידה והשתתפת במכרז ציבורי/ממשלתי – הודעה על זכייתך במכרז תעשה בהתאם לרשות ותנאי המכרז.

 • באילו דרכים אני יכול לקבל מידע אודות מכרזים שפריסמתי/הגשתי?

  לרשותך, מגוון דרכים לקבלת מידע שוטף ממערכת האתר, לרבות, ממשק המשתמש האישי שלך באתר (תיבה אישית), מערכת סוכן חכם המאפשרת לך להגדיר מראש קריטריונים שונים הרלוונטיים לך ובהתאם אליהם להיחשף למידע עדכני בכל פעם שהוא מופיע באתר, מערכת לקבלת מידע באמצעות SMS ישירות למכשיר הנייד שברשותך ובאמצעות דואר ישראל וקבלת מידע מודפס עד הבית!

  מילות המפתח שתקליד בשורת החיפוש יפנו אותך ישירות לעמודים הרלוונטיים לך.

 • כיצד המידע אודות המכרזים הציבוריים מגיע לידי מערכת האתר ?

  חברת גובו מערכות מידע בע"מ, העומדת מאחורי פיתוח האתר, פיתחה מערכת מתקדמת המתממשקת עם כל מקורות מידע רלוונטיים לפרסום מכרזים. בנוסף, צוות האתר עובד בשיתוף פעולה מלא ודינמי עם כל הגורמים הציבוריים, וכפועל יוצא מכך, אנו מעמידים לרשות קהל הגולשים את כל המידע העדכני והרלוונטי ביותר בתחום המכרזים.

פתרון בעיות טכניות וכלליות

 • מה קורה במקרים בהם אני לא קבלן רשום האם אוכל להשתתף במכרזים?

  השתתפותך במרכזים השונים תלויה בדרישות מפרסם המכרזים. ישנם מפרסמים שאינם דורשים/מבקשים סיווג, ובאופן כללי ישנם באתר מופיעים מספר רב של מכרזים שאינם מוגבלים לקבלנים. במידת הצורך, אנו באתר GOVO, מעמידים לרשותכם שירות ייחודי שמהותו הינה קבלה או הגדלה של הסיווג הקבלני.

  לפרטי אודות השירות הייחודי להגדלת סיווג הקבלני –לחץ כאן

 • מה קורה במידה ונתקלתי בבעיות טכניות בעת הגלישה באתר?

  לרשותך מענה טלפוני אשר יסייע לך בהתמודדות עם כל תקלה טכנית באתר. כמו כן, תוכל להיעזר בסרטון ההדרכה שלנו. לצפייה בסרטון ההדרכה לחץ כאן.

 • מה קורה אם המכרז אותו פרסמתי באתר איננו זוכה להצעות?

  אנחנו באתר המכרזים GOVO מתחייבים בפני כלל מפרסמי המכרזים ל-5 הצעות מינימום לכל מכרז!

 • האם האתר עושה שימוש במערכות לאבטחת מידע?

  בהחלט! אנחנו באתר המרכזים GOVO רואים באבטחת המידע ערך עליון! האתר מאובטח ברמת SSL, כאשר כל נתוני האשראי ופרטיהם האישיים של קהל הגולשים העושים שימוש באתר הינם מוצפנים ובתום תקופת המנוי הם נמחקים מהמערכת באופן אוטומטי!

יש לך שאלה שאינה מופיעה? שלח אלינו