שירות ותמיכה טכנית

אנחנו ב-GOVO מכרזים השקענו משאבים רבים על מנת להעמיד לרשותכם את מערכות המשתמש המתקדמות ביותר בעולם. מערכות אלו מבוססות על פיתוחי טכנולוגיה מתקדמים המאפשרים לכם ליהנות מ-ממשקי ניהול אישיים המאפשרים לכם ליהנות מגוון רחב של אפשרויות ניהול חכם, וכל זאת באמצעות מערכת ידידותית למשתמש, קלה להבנה ונוחה לשימוש ברמה השוטפת.

על מנת לאפשר לכל אחד ואחת להיחשף לכל יתרונות המערכת ואפשרויות הניהול באמצעותה, ריכזנו עבורכם מגוון רחב של אפשרויות שירות לתמיכה טכנית. בין יתר האפשרויות העומדות לרשותכם באתר ומחוצה לו תוכלו למצוא:

  • סרטוני הדרכה- סרטונים אלו מאפשרים לכם להיחשף לכל יתרונות המערכת ואופן השימוש בה באמצעים ויזואליים הממחישים עבורכם כל פעולה אפשרית בתוך המערכת.
  • חלונות מידע- חלונות אלו יופיעו על המסך בכל פעם שמהערכת תזהה שאתם מנסים לבצע פעולה שאיננה ניתנת ליישום. באמצעות חלונות המידע תוכלו לקבל הסבר מדויק לאופן ביצוע הפעולה.
  • עמודי מידע טכני: בעמודי המידע הטכני תוכלו למצוא שאלות נפוצות בכל הנוגע לאופן השימוש במערכת, ולצידן, תשובות קצרות וממוקדות שיאפשרו לכם להתגבר על כל בעיה עימה אתם מתמודדים בכל הנוגע להבנת המערכת.
  • צ'ט אונליין עם נציג טכני- באפשרותכם לפנות באופן מקוון לשיחת צ'ט עם אחד מנציגינו, ולהפנות אליו כל שאלה בנוגע לתפעול הממשק.
  • מענה טלפוני- לרשותכם, מענה טלפוני בכל עת. המוקד הטלפוני שלנו מאויש על ידי צוותים טכניים שיסייעו לכם להתמודד עם כל בעיה ותקלה המתרחשת במערכת מסביה כזו או אחרת.
  • מערכת צור קשר- באמצעות תיבת הצור קשר, תוכלו להשאיר לנציגי האתר הודעות בדבר פנייתכם אלינו. נציגי האתר סורקים את תיבת הצור קשר באופן קבוע ותדיר, והם ייצרו איתכם קשר בהקדם האפשרי.

ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים באופן פרטני לכל אחד ואחת ממשתמשי האתר.

בנוסף לשירותי התמיכה המוענקים לכם באמצעות אחת מהחלופות המופיעות לעיל, אנו באתר המכרזים GOVO, מעמידים לרשותכם מערך שירות אישי המיועד לקידום ענייניכם באתר. שירות זה מיועד בעיקר לגולשים האוחזים ברשותם מנוי GOVO שנתי, המאפשר להם ליהנות מגישה ישירה לכל המידע אודות המכרזים השונים המתפרסמים באתר.

במסגרת השירות האישי המוענק לכם על ידי נציגי השירות שלנו, תוכלו ליהנות משירותי סיוע בהליכי הגשת מכרזים, שירותי שליחת מכרזים באמצעות חברות שילוח, שירותי הגדלת סיווג קבלני לצורך התמודדות במכרזים מסוימים ועוד מגוון רחב של שירותי VIP המוענקים למנויי GOVO.

למגוון השרותים שלנו, לחצו כאן