כאן הכל התחיל, בואו והכירו.

24/02/2016 | יום רביעי 17:02

שלום וברוכים הבאים לבלוג הרשמי של חברת GOVO, החברה המובילה בארץ לפרסום מכרזים בכל התחומים והענפים. את הבלוג הזה אנו נקדיש לסיפורים וחוויות, שיתופים ומקרים אמיתיים מחיי היום יום של אנשים ממש כמוכם, שמפרסמים או מגישים מכרזים. 

חשבתי רבות מה לכתוב בפוסט הראשון של הבלוג של האתר, והאמת היא שההתלבטות הייתה רבה. כל כך הרבה יש לספר על ההתנהלות של חברת גובו מכרזים, על החיבור לספקים, על ההצלחות הבולטות של החודש האחרון, על המכרזים החמים על בניית המערכת שמטרתה לספק גישה נוחה ואיכותית למשתמשים, ועל התהליך הפנימי שליווה את החברה ועוד. מבין כל הסיפורים אותם נוכל לספר, בחרנו דווקא לפתוח בסיפור לידה מאוד מיוחד, סיפור הלידה של האתר הזה ממש בו אתם גולשים ברגעים אלו.

איך הכל התחיל

הכל התחיל לפני 12 שנה, בשנת 2004, בה התחלנו לעסוק אני והשותף שלי בניתוח תוכן תקשורתי והתממשקות לגופים ציבוריים וממשלתיים. בכל שנה מתחילת הפעילות שלנו ועד היום, חשבנו כל העת על הדרכים הנכונות ביותר להגדיל את כמות המפרסמים באתרינו. במהלך 12 שנות הפעילות שלנו הצלחנו להגיע ל3,000 מפרסמים (!). נכון, העבודה לא היתה פשוטה, אך הרגשת ההצלחה שליותה אותה הייתה שווה הכל. לראות את פרצופיהם המחייכים של לקוחותינו שזכו בעוד מכרז, השיגו עוד עבודה, והגדילו את נפח הפעילות הכלכלית שלהם, פשוט נתן לנו את הכוח ואת הדרייב להמשיך.

תהליך פיתוח האתר

לפני מספר שנים, הבנו שהמפתח המרכזי להשגת מפרסמים הוא שוק המחפשים. הבנו שאנחנו יכולים לפרסם את כל המכרזים בעולם, אבל אם האנשים שמחפשים אותם לא יכולים למצוא אותם בקלות ויעילות, לא עשינו כלום. ואז הבנו - אנחנו צריכים ליצור מערכת פשוטה ויעילה שתאפשר לאנשים למצוא את המכרזים הדרושים להם בלחיצת כפתור, להיות מעודכנים עליהם בזמן אמת, ולספק להם את האפשרות לגשת למכרזים הללו בצורה הפשוטה ביותר. 

מרגע ההבנה הזו הבנו גם שהמידע שלנו צריך להיות בלעדי, מידע איכותי, אמין ונגיש, שיאפשר ללקוחות שלנו לסמוך על המכרזים הממשלתיים, הציבוריים והעסקיים שמפורסמים באתר. השילוב של שתי הבנות אלו - מכרזים בלעדיים ומערכת חיפוש, עדכון והגשה איכותית, הביאו ללידתו של האתר המופלא בו אתם גולשים כעת - GOVO מכרזים!

ומשם הכל היסטוריה.. והכל מהקדוש ברוך הוא.

לפרסם מכרז זה פשוט וקל, ועכשיו גם את או אתה יכולים!

בשלבי הפיתוח של האתר התחלנו להבין שהפרסום לא סגור דוקא לחברות גדולות ולגופים ממשלתיים. הפרסום שלנו מתאים גם לאנשים פרטיים. גם אם את או אתה משפצים את הבית או בונים, ורוצים למצוא את נותן השירות הטוב ביותר לנושא, אתם יכולים להיעזר באתר שלנו, והחדשות הטובות הן - שזה בחינם!

 

בכל שאלה אנחנו כאן בשבילכם, גובו.

יואל אוחיון, מנכ"ל ומייסד.

כתבות נוספות באתר: