אודות גובו מכרזים

המקום בו הזדמנויות הופכות לרווחים

האתר הרשמי של GOVO מכרזים הינו אתר מכרזים חדש וייחודי מסוגו המבסס את פעילותו על מערכות המידע המתקדמות של חברת גובו מערכות מידע בע"מ, הפועלת בתחום מערכות המידע ואיסוף וניתוח מקורות מידע באמצעות רשת האינטרנט מאז שנת 2009.

באתר, תוכלו למצוא מערכת מידע מתקדמת המרכזת עבורכם במקום אחד את כל מאות המכרזים הנערכים בזמן אמת על ידי הגופים הממשלתיים, הציבוריים, המוסדיים והגופים הפרטיים הגדולים והמובילים ביותר במדינה.

מטרת האתר היא ליצור עבורכם זירת הזדמנויות עסקיות המפגישה בין מגוון רחב של ספקים בכל תחומי התעשייה, המסחר והשירות לבין מנהלי רכש ומנהלי מכרזים בחברות וארגונים ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים כאחד, וכל זאת על מנת להרחיב את מחזור הפעילות העסקית של כל אחד ואחת מכם! GOVO מכרזים - מה ממתין לכם באתר? בגובו מכרזים, תיהנו מזירת מכרזים אינטרנטית הכוללת בתוכה את כל סוגי המכרזים האפשריים, החל ממכרזים בתחומי הבנייה, התשתיות והפיתוח, דרך מכרזים בתחומי מיכון וציוד משרדי ועד למכרזים בתחומי הביטוח, המזון, השליחויות ועוד עשרות ענפים תעסוקתיים נוספים.

כל שירותי האתר מבוססים על מערכות מידע מתקדמות, היודעות לפלח באופן מדויק את הצרכים המקצועיים והעסקיים של כל אחד ואחת ממשתמשי האתר, בין אם מדובר במנהלי רכש ומפרסמי מכרזים ובין אם מדובר בנתוני שירות וקבלנים הנוטלים חלק פעיל במרכז.

חשוב שתדעו: מאגר המכרזים המופיע באתר מתעדכן בכל רגע נתון והוא מבוסס על חוק חופש המידע המתיר לכל אזרח ותושב המדינה את הזכות לפנות לכל רשות ציבורית עליה חלק החוק, לרבות, משרדים ממשלתיים ורשויות מקומית, ולקבל מהם מידע חופשי אודות מכרזים אותם הם עורכים ומנהלים.

בין יתר שירותי האתר הרשמי של GOVO מכרזים תמצאו:

 • מערכת מקוונת המרכזת בתוכה את כל המכרזים הממשלתיים, הציבוריים והמוסדיים בזמן אמת. מערכת חינמית לפרסום מכרזים – מערכת זו מיועדת גם למנהלי רכש בחברות ציבורית ופרטיות וגם לגולשים פרטיים המעוניינים לייצר מכרז בתחום כזה או אחר.
 • רכישת חבילות מנוי המיועדות לבעלי עסקים, אנשי מקצוע, קבלנים ונותני שירות- חבילות אלו מאפשרות לכם ליהנות מגישה מיידית לכל המכרזים הרלוונטיים לכם. כמו כן, חבילות השירות שלנו מעמידות לרשותכם מעטפת שירותית הכוללת בתוכה מגוון רחב של כלי עזר חכמים ומתקדמים אשר יסייעו לכם להתמודד במכרז – לקריאה נוספת על חבילות המנוי שלנו – לחצו כאן.

ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים באופן פרטני לכל אחד ואחת ממשתמשי האתר.

על מנת להעמיד לרשות כלל משתמשי GOVO מכרזים את כל הכלים לניהול מכרזים ואיתור הזדמנויות ברשת, אנחנו בחברת גובו מערכות ידע, השקענו רבות בפיתוח מערכות אינטרנט מתקדמות שכל מטרתן היא הנגשת מידע בזמן אמת לכל אחד ואחת ממשמשי האתר בנוגע למכרזים אותם הם מנהלים או בנוגע למכרזים בהם הם משתתפים. אנו מזמינים גם אותך להצטרף לזירת ההזדמנויות העסקיות הדינמית והמובילה ביותר ברשת, וליהנות מכל היתרונות בזמן אמת! לחצו כאן לצפייה במרכזים- לחצו כאן

אין אפשרות בחירה בתאריך גדול מהתאריך הסופי

אין אפשרות בחירה בתאריך קטן מתאריך ההתחלה

 • בחירה מרובה
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
 • (?)
  (?)
  או
 • תחום

  (?)
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד

הענפים המעניינים אותי הם:

X