גובו מכרזים

04/12/2016 | יום ראשון 16:24

לרשות "גובו מכרזים" עומדת מערכת מודרנית היודעת לאתר מכרזים שמתפרסמים באתרים ובמקומות שונים. מדובר על קשת נרחבת של נושאים ביניהם: בניה, תשתיות ופיתוח, מיכון וציוד משרדי, שירותי ניקיון, שמירה ועוד. המערכת המקוונת שלו יודעת לפלח בצורה מדויקת את צרכי הלקוחות והמנויים וליידע אותם במכרזים המתאימים להם יותר.  המערכת הינה דינאמית ומתעדכנת כל העת, כך, שכל מכרז חדש מגיעה במהירות המרבית אל הלקוח הזקוק לו.ות.

עסקים רבים מחפשים כל דרך להשיג לקוחות לצורך הגדלת המכירות והבאת רווחים לעסק. קיימות מספר דרכים מקובלות לרכישת לקוחות וכל אחת שונה מהאחרת. אחת הדרכים היעילות והטובות היא באמצעות התמודדות במכרזים שמתפרסמים כל העת. קיימים סוגים רבים של מכרזים, פרטיים פומביים, סגורים, מכרזי זוטא, מכרזים להתמודדות על משרות ציבוריות ואחרות ועוד. ההתמודדות בהם אינה פשוטה ומידע על כל התחום יכול רק להועיל לכל אחד. "גובו מכרזים" הינו אתר המספק מידע מקיף על כל עולם המכרזים. הפעילות העיקרית שלו הינה באיסוף המכרזים ופרסומם בצורה מרוכזת, אבל, בנוסף, מספק מידע רב ערך על נושאים שונים הקשורים למכרזים.

איתור מכרזים

לרשות "גובו מכרזים" עומדת מערכת מודרנית היודעת לאתר מכרזים שמתפרסמים באתרים ובמקומות שונים. מדובר על קשת נרחבת של נושאים ביניהם: בניה, תשתיות ופיתוח, מיכון וציוד משרדי, שירותי ניקיון, שמירה ועוד. המערכת המקוונת שלו יודעת לפלח בצורה מדויקת את צרכי הלקוחות והמנויים וליידע אותם במכרזים המתאימים להם יותר.  המערכת הינה דינאמית ומתעדכנת כל העת, כך, שכל מכרז חדש מגיעה במהירות המרבית אל הלקוח הזקוק לו.

אספקת מידע

הצורך באיסוף מידע על מכרזים הוא חיוני מאחר ורבים מהם מתפרסמים לפרק זמן קצר וליום אחד ויש כאלו שמופיעים בעיתונים שאין להם תפוצה רבה מדי. כך, שהסיכוי לזהות מכרז מוצלח הוא נמוך, יחסית. השגת מידע על מכרזים היא איפה נחוצה ביותר. מעבר לכך, רבים מהמכרזים הינם מאוד מורכבים ולא תמיד יודע המתמודד להתמצא בהם. יש צורך למלא מסמכים רבים ולספק אחרים דוגמת ערבויות בנקאיות ועוד מסמכים רלוונטיים. מילוי הצעת המחיר הינה תורה בפני עצמה ויש צורך לדעת לחשב כל דבר בצורה נכונה. המידע מגיע בצורת מאמרים, שאלות ותשובות ועוד.

ליווי וייעוץ

המומחים שלנו לנושא המכרזים הפומביים והאחרים מכירים את כל התחום על בוריו, יכולים ללוות כל אחד ולייעץ לו בנקודות שונות בתהליך מילוי המכרז ולאחריו. הם יידעו לזהות תנאי סף שאינם הגיוניים, יוכלו לבקש דחיית מועד להגשת מכרז, יוכלו לתת חוות דעת על בקשה לפסילת מועמד שלא הגיש את המסמכים כראוי, יוכלו לערער על פסילת מועמד שלא בצדק וכן הלאה. כל האלמנטים הללו קיימים בהתנהלות של מכרזים וידע ותגובה מהירה יכולים להציל עבודה שהתקבלה ונפסלה או לאשר אחרת שנפסלה שלא בצדק.

מנוי על האתר

כאמור, השגת מידע על מכרזים במועד הנכון חשובה מאין כמוה. איחור באיתור המכרז יכול לגרום לאי התייצבות לסיור קבלנים ולפגישת העברת מידע שהינה חיונית להשתתפות. לעיתים, איתור מאוחר של המכרז יגרום ללחץ זמן שיפגע בהכנות למילוי המכרז. באתר "גובו מכרזים" יש מקום לשאלות וכל אחת תיענה בפרוטרוט ובצורה מלאה. לקוחות יכולים לפרסם מכרז בעצמם דרך האתר ובכך להגדיל את כמות הנענים אליו. מומלץ לכל מי שמשתתף במכרזים להיות מנוי על האתר המקצועי ובכך להגדיל סיכויי זכייה.

כתבות נוספות באתר: