גובו - איך זה עובד?

הזדמנויות הופכות לרווחים

אנחנו באתר GOVO, שמנו לנו למטרה להוביל את ענף המכרזים ברשת, ולצורך כך, פיתחנו עבורכם מערכת חכמה ומתקדמת המעמידה לרשותכם את כל האפשרויות בדרך לניהול מכרזים או השתתפות במכרזים מכל סוג. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע תמציתי וענייני אודות המערכת.

מערכות GOVO- נעים להכיר!

GOVO מכרזים הינו אתר מכרזים חדש וייחודי מסוגו המבסס את פעילותו על מערכות המידע המתקדמות והחכמות של חברת גובו מערכות מידע בע"מ, הפועלת בתחום מערכות המידע ואיסוף וניתוח מקורות מידע באמצעות רשת האינטרנט מאז שנת 2009.

ברמה הביצועית, המערכת החכמה והמתקדמת שלנו אוספת תחילה נתונים עדכניים מכל מקור מידע רלוונטי בענף המכרזים, החל מאתרים ממשלתיים, דרך אתרי הרשויות המקומיות ועד לאתרי הבית של מוסדות וגופים ציבוריים כאלו ואחרים. במקביל, אנו מזינים באופן ידני אל תוך המערכת נתונים עדכניים אודות מכרזים שטרם הובאו לפרסום על ידי הרשויות המקומיות השונות הפועלות ברחבי הארץ, וזאת הודות לשיתוף פעולה פורה ודימני אותו אנו מקיימים עימן. בשלב השני, המערכת מסווגת את נתוני המכרזים השונים, ומציבה אותם בתוך האתר בהתאם לקטגוריות השונות ובהתאם לדרישות השונות המופיעות בכל מכרז ומכרז.

GOVO- מערכת חינמית לפרסום מכרזים!

פעולה נוספת אותה מבצעת המערכת באופן אוטומאטי היא העלאת מכרזים פרטיים המתפרסמים על ידי גולשים פרטיים המעוניינים לעשות שימוש באתר. לרשות כל גולש באתר עומדת האפשרות לפרסום מודעות מכרז בחינם, וכל זאת בהתאם לתקנון שאת תנאיו תוכלו למצוא כאן.

המערכת החינמית שלנו לפרסום מכרזים, נגישה לכל אחד ואחת מכם, החל ממנהלי רכש ומנהלי מכרזים בחברות ציבוריות ופרטיות ועד לגולשים פרטיים המבקשים לערוך מכרז לצורך איתור בעלי מקצוע לביצוע עבודות כאלו ואחרות.

GOVO- מערכת לאיתור מכרזים

הפעולה האחרונה והחשובה ביותר של המערכת נועדה לסייע לכל אחד ואחת מבעלי המקצוע שביניכם בכל תחום עיסוק אפשרי. פעולה זו מאפשרת לכם למעשה ליהנות מכל המידע אודות המכרזים השונים המתפרסמים באתר, וכפועל יוצא מכך, להגיש את הצעתכם למכרז. פעולה זו אומנם כרוכה ברכישת מנוי GOVO שנתי, אך היא מעמידה לרשותכם מגוון רחב של כלי ניהול אשר יסייעו לכם לאורך כל הליכי הגשת המכרז עד לזכייה בו.

לפרטים נוספים אודות השירות המוצע למנוי GOVO – לחצו כאן

אין אפשרות בחירה בתאריך גדול מהתאריך הסופי

אין אפשרות בחירה בתאריך קטן מתאריך ההתחלה

 • בחירה מרובה
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
 • (?)
  (?)
  או
 • תחום

  (?)
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד