}

איך מצטרפים?

אנחנו באתר הרשמי של GOVO  מכרזים, פיתחנו עבורכם מערכת מתקדמת לאיתור מכרזים המבוססת בין היתר על חוק חופש המידע המתיר לכל אזרח ותושב המדינה את הזכות לפנות לכל רשות ציבורית עליה חלק החוק, לרבות, משרדים ממשלתיים ורשויות מקומית, ולקבל מהם מידע חופשי אודות מכרזים אותם הם עורכים ומנהלים. כפועל יוצא מכך, האתר GOVO מכרזים הוא מעין אתר מכרזים ממשלתי המרכז בתוכו את כל  המכרזים אותם מנהלים ועורכים כל משרדי הממשלה והרשויות המקומיות בישראל.

בנוסף, באתר של GOVO מכרזים עומדים לרשותכם מאות מכרזים פרטיים המנוהלים ונערכים על ידי תאגידים וחברות פרטיות במשק הישראלי. היקף המכרזים באתר בשילוב היצע השירותים המוענקים גם למפרסמי המכרזים וגם לבעלי המקצוע המעוניינים לקחת חלק במכרזים השונים המתפרסמים באתר, הוא זה ההופך את GOVO מכרזים לאתר המרכזים המוביל בישראל!

GOVO מכרזים- איך מצטרפים אלינו?

לרשות משתמשי אתר גובו מכרזים, עומדים שני מסלולי הצטרפות, כאשר הראשון שביניהם מיועד למפרסמי מכרזים ממשלתיים, ציבוריים, מוסדיים ופרטיים כאחד, והמסלול השני מיועד לבעלי מקצוע, נותני שירות וספקים המעוניינים ליהנות מגישה חופשית וישירה למאות המכרזים המתפרסמים באתר.

להלן מספר מילים אודות כל אחד ממסלולי ההצטרפות העומדים לרשותכם:

 

מסלול הצטרפות ראשון:

מערכת לפרסום מכרזים בחינם- מסלול זה מיועד למנהלי רכש ומנהלי מכרזים בחברות וארגונים ממשלתיים, מוסדיים, ציבוריים ופרטיים. באמצעות מסלול זה תוכלו ליהנות ממערכת מתקדמת לפרסום מכרזים החושפת את נתוני המכרז אותו אתם מקיימים לאלפי ספקים, נותני שירות ובעלי מקצוע מכל תחומי העיסוק. מערכת זו מיועדת גם ללקוחות פרטיים המעוניינים לערוך מכרז מקצועי לצרכי התקשרות עם בעלי מקצוע לטובת ביצוע עבודות פרטיות במגוון תחומים.

מסלול הצטרפות שני:

מערכת מתקדמת לאיתור מכרזים- מסלול זה מיועד לבעלי מקצוע, נותני שירות וספקים מכל תחומי התעשייה, המסחר והשירות. באמצעות מסלול זה, תוכלו להיחשף לכל אותם מכרזים הרלוונטיים לתחום עיסוקכם, וכל זאת בעזרת כלי ניהול מתקדמים המאפשרים לנו לבצע עבורכם את ההתאמה המלאה בין תחום עיסוקכם וסיווג הקבלנים העומד לרשותכם לבין דרישות ותנאי המכרזים השונים.

ההצטרפות למסלול זה כרוכה בתשלום דמי מנוי סמליים המאפשרים לכם ליהנות מגישה ישירה וללא הגבלה לכל סוגי המכרזים המופיעים באתר. המצטרפים למסלול זכאים למגוון רחב של שירותים פונקציונאליים המוענקים להם על צוות האתר, כאשר כל אחד מהשירותים מסייע למנויים להגדיל את הכנסותיהם.

אין אפשרות בחירה בתאריך גדול מהתאריך הסופי

אין אפשרות בחירה בתאריך קטן מתאריך ההתחלה

 • בחירה מרובה
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
 • (?)
  (?)
  או
 • תחום

  (?)
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד
 • (?)
  מידע למנויים בלבד